Na lukach

Fototapeta - velký hit posledních let, který očaruje každého milovníka krásných interiérů

Chceš mít originální byt? Rád zkoušíš nové věci a aranžuješ obytné prostory? Máš rád svěží dekorační předměty a nápadité bytové doplňky? Fototapety určitě Tě překvapí!
Co to jsou fototapety a kde je možné je koupit?


fototapety do ložnice
Prepared by: Pixers
Oryginal: Pixers


Pod pojmem "fototapety" rozumíme velkoformatové fotky, nebo geometrické vzory natištěné na papírovém, nebo vliesovém základě, které fungují jako normální tapety. V posledních letech největší úspěch mezi Čechy sklízí zmíněné vliesové fototapety. Jejich lepení je totiž hrozně snadné - lepidlo se nanáší jen na zeď. Kromě toho tento druh fototapet je omyvatelný, trvalý a mnohem odolnější proti oděrům než klasické papírové varianty, což je velmi důležité v případě fototapety do koupelny. Fototapety jsou vhodné pro různé druhy povrchu: zeď, betonové panely či sádrokarton. Velkým kladem fototapet je také nepřeberné množství barev, vzorů a motivů. V obchodech s bytovými doplňky a tiskarnách zaměřených na velkoformátový tisk najdeme stovky různých fototapet - nám zbývá jen zvolit ten nejvhodnější vzor.


Nejpopulárnější vzory fototapet


fototapety do koupelny
Oryginal: http://www.sxc.hu/


Fototapety mají hodně výhod. Díky nim můžeme snadno oživit každý pokoj, opticky zvětšit prostor, anebo úplně změnit atmosféru našeho bytu. Pokud uvažujeme o nákupu fototapety, musíme pečlivě vybrat její materiál a motiv. Fototapety do ložnice měly by být elegantní, laděné do svěžích barev.Decentní vzor a odstíny šedé, bledomodré či světle žluté barvy určitě promění naší ložnici v opravdovou odpočinkovou místnost - demural.cz/.
V případě, že chceme koupit fototapetu do kuchyně můžeme vybrat něco barevnějšího. V nabídce kamenných a Internetových prodejen jsou stovky fototapet s rostlinnými motivy ve šťavnatých barvách. Do kuchyně se také hodí fototapety se vzorem jídla.

Posted by Administrator on 2019-05-03 20:06:25
Tags: dom, Internet, fotograf, rok, interiér