Na lukach

Strakaté barvy také můžou mít své nádech

Při natírání zdi, většinou užíváme každodenní barvy a mozaikou. Pravděpodobněji se nepouštíme do čehosi více odlišného až skoro šíleného. Ale i šílené věcí nebo motivy můžou utvořit náš dům hezčím a trochu odlišným.


Možná nemáme v oblibě šílenosti, ale jestliže už něco takového uděláme moc krát se nám to zalíbí. Proto smíme vyzkoušet při natírání pokojů fototapety grafiti. Jsou trochu jiné než obvyklé, a též trochu živé. Není to všední světlá barva. Je to hodně barev společně. Jsou to rovněž poskakující barvy na zdi, které vytvoří den hned trochu pestřejším a radostnějším. fototapety grafiti si smíme nalepit všude tam, kde bychom jinde připevnili normální barvu. Vzpruží náš dům něčím odlišným. Nemusíme ji dávat hned do každého prostoru. Můžeme si vybrat jednu místnost. Najisto toho nebudeme litovat. Kdyby se nám to nelíbilo, pokaždé to smíme změnit další fototapetou - zvu vás ke čtení fototapety grafiti.


Internet
Prepared by: Casamoda
Oryginal: Casamoda
Pokud si přejeme mít pokoj malinko tišší, smíme použít fototapety les. Víme, jež v přírodě si smíme odpočinout, a také nabrat svěží vzduch. Většinou do lesa vycházíme se projít. Teď můžeme mít les doma. Určitě nám to nezamění opravdový les, ale jestliže si pořídíme fototapety les budeme se vnímat svěžeji a připomene nám to, že bychom určitě měli někde zajít na procházku. Lesní odstín tiší, ale mimo to si můžeme pořídit fotorapetu les i s jakousi krásnou lesní květinkou - podívejte se na úplný návrh na.


Určitě nám to pokojík vytvoří živější. /


Ne vždy si obstaráme to, co opravdu si přejeme. Každopádně bychom měli ale vyzkoušet něco jiného, abychom se dozvěděli, co je pro nás to pravé ořechové.

Posted by Administrator on 2019-05-02 09:14:24
Tags: fototapety, pokoj, fototapet