Na lukach

Jak zdobit zdí a stropy?

Myslíme si, že každy touží, aby jeho dům byl hezký. Velmi vyznamné jsou stěny a stropy naších domů. Níže popišeme Vám pár tipů na zdobení zdí a stropu. Proč vzhled zdí a stropu je tak vyznamný? Barvy zdí mají ohromný vliv na to jak se citíme. Díky snadným nápadům Váš byt bude vypadat skvělé.


Nejjednoduším nápadem na dekorování zdí jsou samozřejmě malby a fotografie. Můžeme doporučit Vám koupení zájímavých rámců, které budou dokonalou dekoraci stěn. Takové rámečky můžete udělat sami. Bude to perfektní nápad na strávení času s dětmí.

Druhý velice lehký nápad to koupení dekorativních hodin. Volba je tak ohromná, že máme pevnost, že každý najde vzor pro sebe. Takové řešení má pár výhod. Kromě toho, že hodiny jsou dekoraci jsou také velmi praktické. Nemůžeme představit sobě byt bez hodin.
sufit
Prepared by: Miele
Oryginal: Miele


Jíným snadným způsobem dekoraci stěn je zavěšení zrcadel. Samozřejmě většina z nás mají zrcadla v svých koupelnéch nebo na chodbách. Je to velmi praktické řešení. Můžeme Vám zaručit, že zrcadla budou ideální vypadat též v Vaších ložnících nebo v obývacích pokojech. Významné jsou rovněž rámce zrcadla, které budete mít v pokoju.

Samozřejmě nejjednodušším nápadem jsou rozmanité plakáty, tapety nebo samolepky na stěny. Vyběr je doopravdy ohromný a můžeme Vám garantovat, že každy najde něco perfektního pro sebe. Nejrozlehlejší vyběr plakátu, tapet a samolepek najdete jistě na Internetu v speciálních prodejnech. Cena zavísí na motivě plakátu.

Pokud jde o zdobení stropu je to větší problém. Dekorace na stropy nejsou tak populární jak na stěny. Nicmeně popišeme Vám pár způsobu na dekorace stropu. Nejjednodušším způsobem jsou jistě dekorativní lišty, rozety nebo stropní obklady. Obrovskou výhodou je možnost zakrytí všeljakých prasklin, které můžete mít mezi stěnou a stropem. Takové dekorace skoro vždycký jsou bíle, ale bez větších problemů můžete je malovat libovolnou barvou. Kromě takových dekoraci máme také pozoruhodný návrh pro lídí, kteří jsou odvážní a kteří se nebojí experimentování. Je to též nápad pro lidí, kteří mají trošku víc prachů. Jde o hvězdné stropy, které nejlíp budou vypadat v pokojích dětí. Takové stropy jsou ručně vytvařené, proto stojí dost hodně prachů, ale máte garance, že budou unikátní. Ale opravdu můžeme Vám zaručit, že výsledek bude pěkný. Strop bude úplně bily během dnu, ale kdy bude temnota rozsvití tisícem hvězd. Je to dokonalá dekorace, zvlášť pro dětí, které se bojí temnoty.


Doopravdy nemusíte mít mnoho prachů, aby zdobit stěny a stropy Vašeho domu. Nejpodstatnější je dobrý nápad a fantazie. Nebojte se hledat a zkusit nové nápady.

Posted by Administrator on 2019-04-06 11:31:31
Tags: dom, plakat, strop