Na lukach

Zajímáve řešení v veřejných zachodech

Toaleta je velice podstatnou mistnosti v každém domu. Ale je to rověž místnost, kterou měli byste v různého druhů veřejných mistech. Níže uvádime Vám náš názor na veřejné záchody, obzvláště jestli jde o toalety v restauracích.


Myslime, že je jisté proč je to tak vyznamné. Nicmeně napišeme o tom trošku víc v naším článku. Budeme se snažit vysvětlit Vám jak by měl vypadat perfektní záchod. Pravidla jsou dost snadné a je jejich jen několik. Mějte na pamětí, že vždycky nejdůležitější je čistota. Jestli máte nějaké nejistoty tykající se čistoty proste o podporu lidí, kteří pracuji v restauraci.

Samozřejmě v každé toaletě musí se nálezt toaletní misa a umyvadlo. Ale myslíme, že je ještě několik věcí, které jsou nezbytné. Myslíme tady o papírových osuškách nebo elektrické osoušeči rukou a jistě hygenickým prostředku na mytí. Nejlepé v mechanických podavačích - podív. Kromě toho myslíme, že nejvyznamnější v každé toaletě je zařízení pro postižené. Je to opravdu zlé, kdy osoba tělesně postižená nemůže použit toaletu. Nejde o nějaký přepych v toaletě, ale o nástroje, diky kterém využiti záchodu bude možné.

toaleta
Prepared by: Melissa Wilkins
Oryginal: http://www.flickr.com
Zařízení záchodu pro tělesně postižené je snadné - Impeco. Stačí trošku větší kabinka, ve které budou namontované speciální madla při záchodové mise. Dodatečně všechny věcí musí být ne vyšce, která nebude překážkou pro vozíkáře a zrcadlo mělo by trošku naklopené. Samozřejmě dostupu na toaletu nesmí bránit nějaké překážky. Nevelký práh pro správných lidí není problém, ale pro vozíkáře je to opravdu velký problém. Bohužel hodněmnoho hospod nepamatuje na vozíkáře. Nabidnujeme chodit jen tam, kde takové záchody najdete. Podporujte restaurace, které pamatují na všechny své zákazníky, také na vozíkáře.


Dle toalet můžete hodnotit celou restauraci. Jestli toaleta je čístá můžete být klidní jestli jde o čistotu kuchyní a celé restauraci. Záchod je svědectví hospody. Pokud v vaším názoru něco není v pořádku vždycky postěžujte se personály. Pamatujte, že v toaletě musite nálezt teplou a studenou vodu, mýdlo – nejlíp tekuté, ručníky – nejlépe papírove nebo automatický vysoušeč rukou. Nejpodstatnější je vždycky čistota toalety.

Posted by Administrator on 2019-02-12 10:38:46
Tags: toaleta, záchod, mýdlo, umyvadlo