Na lukach

Od vždy jsme měli rádi lepit samolepky všude možně po domě

Když jsme byli dětmi, kupovali jsme nálepky, a když je nebylo kde přilepit, tak jsme je přilepovali na dveře eventuálně různý nábytek. Po tomto činu, naše skříně, snad také stěny, dostaly co proto a chtělo by je obnovit.
Dva tipy jak toto opravit. /
Dětské pokoje jsou plné maličkosti a všelijakých dětských předmětů. Jestliže se nám už podařilo nálepky odstranit ze stěny, či obmýt počmárané zdi, potom je musíme jakýmsi způsobem zkrášlit. Na zdi se dokonalé hodí dětské fototapety - klikněte na tento odkaz. Jsou to tapety zaplněné dětskými pohádkami. Spousta princezen, barbín, vozidel a ostatních postaviček. Tapety jsou převážně nahraditelné, to znamená, že by až tak nepřekážela jakási jiná samolepka, jistěže by tam i ladila. Dětské fototapety se perfektně hodí do každého dětského prostoru, eventuálně třeba pouze na jednu stěnu. Nemusí být vytapetovaný celý pokoj. /


dětské fototapety
Prepared by: Mathew Bedworth
Oryginal: http://www.flickr.com


Dětské obrázky a samolepky se též můžou objevovat na dveřích v domě. Je úplně jednoduchý recept jak se od toho oprostit. Samolepící tapety na dveře hezkým způsobem zakryjí nedokonalosti, které tam nechceme mít. Pěkný obrázek na tapetě smí zkrášlit náš prostor - . Navíc na samolepící tapety na dveře si smíme pořídit stejný vzorek našich prvních dveří a žádný člověk nepozná rozdíl. Tyto tapety můžeme využít na kterékoliv dveře v domácnosti. Ba i i na kuchyňskou linku. Takovýmto stylem můžeme zvýraznit naší už zastaralou a starší kuchyní.


Jenom jsme povinní fototapetu koupit a nalepit na dveře, jak jednoduché. /


Nádhera je v uměních naších srdcí a v tom, jak jsme originální. Využijme proto, vše co vlastníme v sobě.

Posted by Administrator on 2018-02-05 16:16:18
Tags: fototapety, pokoj, fototapet