Na lukach

Vymalováním svého interiéru, účinkující radost ze života

Již hodně jsme obeznámení o barevných fototapetach, které smíme upevnit na stěny s různorodými barvami a vzorky. Také známe, v jakých prostorech použít danou barvu, a kterou raději nevybírat vůbec nikde a ponechat ji prostě tak.
samolepící tapeta na zeď
Prepared by: www.sxc.hu
Oryginal: www.sxc.hu


3d obrazy na zeď
Prepared by: Marco Hamersma
Oryginal: http://www.flickr.com


/


Převážně, v průběhu zařizování svého vnitřku, přemýšlíme pouze, kterou barvu vybrat na zdi a jak je potom vymalovat. Samolepící tapeta na zeď s nějakým znakem se může jednoduše a rychle užít, k tomu si koupíme komodu a je hotovo. Dle využití pokoje určujeme, kde si vylepíme, jakou tapetu s jakým vzorkem, a na kterou stěnu si pověsíme 3d obrazy na zeď. Teď už známe, jež samolepící tapeta na zeď nemá jenom toto využití - viz Demural. Jestliže chceme vlastnit více barevnější místnost, ale máme v něm bíle stěny, nic se nestane. Můžeme si zvolit některé krásně zbarvené samolepící fólie, kterými světlé stěny vylepíme. Tyto fólie můžeme rovněž užít dovnitř konkrétní skříně. Z bílé nebo odlišné jednobarevné skříně si můžeme udělat hezkou, útulnou souhru odstínu. Rovněž stejným způsobem smíme nalepit dveře. Do všelijakých pokojů můžeme použít různorodé barvy na dveře. Z jednobarevných pokojů se hned stanou nádherně a barevné místečka. Také k těmto odstínům sladíme 3d obrazy na zeď. Záleží na nás, zda si zakoupíme rovnou hotový obraz, popřípadě si sami jakýsi vyprojektujeme.
Podstatné je, aby se z nudného prostoru, vytvořila nádherná místnost, ze které nebudeme šťastní pouze my, ale také kamarádi, jací nás navštíví - Velmi vhodné na 3D obrazy na zeď. /


Odstínu nejsme povinní se obávat. Čím více jich použijeme, tím více barevnější život budeme mít.

Posted by Administrator on 2016-09-23 13:59:42
Tags: pokoje, moc, IT, barvy, interiéru