Na lukach

Jak si vyzdobit originálním stylem zdi v prostorech, kde rádi jsme.

To je důležitá věc. Co učinit, aby moje místnost byla nejoriginálnější z možných? Klademe si tuto větu hodně krát v roce. Nejenže ji chceme mít dokonalou. Chceme ji mít taký přívětivou, příjemnou, uchvacující.


fototapety
Prepared by: sailn1
Oryginal: http://www.flickr.com
plakáty na zeď
Prepared by: DUKA
Oryginal: DUKA
plakáty na zeď
Prepared by: Sylvain Moreau
Oryginal: http://www.flickr.com

Jsme velmi iritování, když nám něco nejde eventuálně jak to nemůže být dle vlastní představy. Mnohokrát se ubíráme s proudem, protože se domníváme, že neznáme co a jak utvořit. Ale tak to nefunguje. Pouze se musíme na chvíli pozastavit, nadechnout se a vhodně se potopit do vlastních myšlenek. Máme to v sobě, akorát v celém tom všedním spěchu, se nám nevede trochu zastavit a přemýšlet nad tím, co doopravdy chceme. Různorodí designéři na oblečení, rovněž motiv na daný model, musí odněkud vzít. Na zdi smíme užít různé věci. Fotorámečky si smíme utvořit sami z dílku pevného kartónu a pár drobnůstek. Na zdi rovněž smíme vylepit různé fototapety - doporučuji si přečíst.

Ciekawisz się tym działem? Czytaj zatem dalej meble pikowane o tym punkcie w kolejnym wpisie, który dla Ciebie opracowaliśmy. Sądzimy, że Ci się podoba.

Plakáty na zeď jsou rovněž jedním z hodně možností jak si zkrášlit vlastní bydlení. Pořád na něco myslíme. Na všelijaké věci. Jsme povinní taký své myšlenky využit k tomu, aby se z nich stala skutečnost. Ať nezůstávají pouze v hlavě, nýbrž ať už ty fototapety, plakáty na zeď, různé rámy začnou náš pokoj zdobit. Je potřeba abychom uvěřili tomu, že to co si tvoříme, smí být hmatatelné. Naše sny můžou být hmatatelné pro kohokoli kdo přijde do našeho domova. Svůj vnitřek si můžeme též vyzdobit nábytkem, eventuálně starými předměty, které již nepotřebujeme. Konkrétním nalakováním a upravením můžou tvořit ojedinělý kousek. Hezkým motivem, kterým by směl být zařízený náš vnitřek je tráva. Tráva na louce s jemnými květy působí jemný náběh krajiny. Zeleň se kromě jiného představuje také jako uklidňující odstín, jaková působí dobře na lidi. Zdi si buďto můžeme vytapetovat nebo vymalovat na zeleno a domalovat rozházené po palouku sedmikrásky a jiné polní kytky.


Milovníci hmyzu si smí své nejlepší díla nechat vylepit eventuálně namalovat na khaki polní zeď vlastní místnosti.


Louka může být jedním z hodně nápadu, jaké budeme držet ve svém domě. Smíme užít i další nápady. Základem je se v místnosti cítit příjemně - rozhodně užitečné webové stránky, je moudré navštívit.

Posted by Administrator on 2016-08-03 13:13:31