Na lukach

Odborníci jsou všude kolem nás. Mnoho lidí si říká, že dovede udělat spoustu věci, nemluvme, ale dělejme.

Častokrát se setkáváme s tím, že nám kdosi něco poví a opožděně to neučiní. Asi se to stává každému. Nechceme utvořit konkrétní věc v daném momentu a poté toho litujeme.
Jestliže něco si přejeme, je někdy lepší to učinit a ne jenom o tom mluvit. Pokud si přejeme mít hezké obydlí, udělejme si ho.

Nevybavujme si jenom, co všechno bychom si přáli.
nástěnné malby
Prepared by: Emily May
Oryginal: http://www.flickr.com
Začněme dělat věci, jak je chcete mít udělané. Pokud začínáme tvořit novou firmu, sál nebo dům, vymysleme především co a jak bychom si přáli tam mít, a zahájíme tvoření díla. Několikrát se děje, že především konáme a až pak začneme uvažovat co skutečně a na co si přejeme mít. Zakoupíme si krásný obrázek a toužili bychom si jej umístit na vnější dveře, a až při umísťování si přečteme jmenovku, že tyto 3d obrazy na zeď slouží jako dekorace obývací místnosti - . V případě, že se nám hodí, smíme si jej ponechat, pokud ne, smíme jej vyměnit. 3d obrazy na zeď jsou jednou z perfektních jevu, jaké zvládnou naše nezřízené stěny, na kterémkoli místě dekorovat. Všeobecně je mnoho druhů takových to kreseb, jaké můžeme užít. Také podle rozlohy místnosti můžeme si vybrat pro 3d obrazy na zeď, popřípadě podle zařízení předmětu už v místnosti, aby nám všechno sedělo. Malby jsme schopní zformovat rovněž sami. Jestliže držíme populární fotku, a nechceme ji mít umístěnou v prostém rámečku, smíme si ji nechat vytisknout na 3d obraz - společnostTak zůstane netradičním metodou situovaná na zdi. Další možností je rovněž vyrobit si svůj vlastnoruční rám. K tomu nám postačí několik lehkých hnutí a již je hotový. K jeho zhotovení smíme užít různobarevné papíry, jakési ozdoby a připevněním vykonáme jedinečný rámeček, který nikde jinde nenajdete.
Kresby, výzdoby a všelijaké detaily jsou neodlučitelnou součásti našeho obydlí. Jak úplný vnitřek bude vypadat, závisí na nás. Určitě i starší fotografie popřípadě detaily se smí využít. Nemusíme je odloučit ale utvořit z něj jedinečný doplněk.

Posted by Administrator on 2016-05-31 11:32:54
Tags: fotografie, výzdoba, dekorace