Na lukach

Místnost pro naše děti je často nejtěžší věci, kterou děláme, ale taký mnohdy tou nejmilejší.

Děti jsou nedílnou a ojedinělou součásti naší existence. To jací budou, ve velké míře záleží na nás. Od začátku se začínají zlepšovat a tvořit svůj jedinečný charakter, jakým nás později uchvacují. Milují různorodé odstíny barev, všelijaké drobnůstky.

Děti jsou roztomilé.
dětský pokoj
Prepared by: amy gizienski
Oryginal: http://www.flickr.com
Sem tam umí pořádně zlobit, i tak svou maličkostí to pokaždé napraví. Jejich slovní zásoba je nejprve kouzelná a z toho důvodu si hodně slov zapisujeme do zápisníčků, abychom je nezapomněli. Jsou vděčni za předměty okolo sebe. Umí respektovat dárky, jaké dostávají. Všímají si předmětů, kterých si často lidi, kteří už něco zažili, vůbec nezpozorují. Jsou vnímaví a dokážou rozradostnit prostým pousmáním. Takové jsou naše ratolesti. A my rovněž toužíme, aby naše děti byly v bezpečí a též aby si užily úplně své dětství. Hodně lidí při stavění a vybavování svého obydlí vyzdobuje své místnosti, podle toho co se v konkrétním pokoji bude nacházet. Proč bychom měli svou ideální fantazii vymezovat pro jeden pokoj. Buďme tvůrčí. Pokud máme malé dítě, dětské fototapety můžeme připevnit do každého pokoje - Demural. Po celém obydlí, v každém pokoji můžeme utvořit malinký koutek pro své dítě. Koutek smíme ozdobit ledajakými věcmi. Můžeme do něho také dát dětské fototapety s různorodými vzorky, motivy anebo rovněž fotkami. Pokud zpozorujeme co naše dítě s potěšením vykonává, s čím si hraje, co nejvíce zkoumá v knížkách nebo o čem nejvíce se zmiňuje, smíme konkrétní koutek zařídit právě podle toho.V případě, že vytvoříme více koutků pro děti, můžeme každý vytvořit odlišně. Dle vybavení a barvy pokoje smíme utvořit i dětský pokoj. Pokud děláme obývací pokoj pro hosty, stejným tónem smíme upravit i dětský malinký koutek - společnost Demural. Sedne zde pohovka s malým stolem. Když přijde někdo s dětmi na návštěvu, děti si budou moct někde číst, eventuálně povídat a my budeme na ně vidět. /
S pomocí smíchání rozličných místnosti se bude žít otevřeně v celém domě. utvořme si něco neobvyklého, z čeho budou mít radost všichni nájemníci.

Posted by Administrator on 2016-05-31 11:25:54
Tags: tapety, pokoj, barvy