Na lukach

Jak hned obdržet nádherný vzhled nového prostoru

Mít krásný a jedinečný pokoj nemusí znamenát travení mnoha hodin na nákupech vybavení a dekoračních příloh. Teď již kratce po podstátní obnově stěn každý může vlastnit kouzelnou výzdobu, po jež stáčí jen zvolit hezký nábytek a ostatní vybavení. Moderní dekorace umožňují okamžitě a snadně obdržet na zdech hezké, ve velkých rozměrech a velice odolné fotky.

Fototapety je druh tapet, jež – díky použití velice kvalitního, moderního tisku – tvoří soudržný celek ve tvaru jakési grafiky. Na fototapetě je vytisknuto asi všechno, co si zvolí zákazník - například zajímavé fotografie krajin, makrofotografie přírody nebo jakési oblíbené motivy. Díky tomu objednavatel může trvalé vyzdobit interiér hezkou, ohromnou a odolnou vůči špíně fotkou, bez žádného plexiskla buď rozdílu v textuře. Můžou nejen krýt celou stěnu nějakém motivem nebo dávat diskrétní, malý vzorek jen na žádanou část stěny. V tom ohledu záleží hlavně na ploše interiéru, jej typu a vkusu zákazníka.fototapety
Prepared by: Zucker Kommunikation
Oryginal: http://www.flickr.com
Během volby vzoru a barev nejlépe pamatovat, že teď docela populární jsou tapety, které ukázují různorodé textury, například dubového dřeva, sirových cihel, dřevní kůry anebo písku. Je to výzdobný, a zároveň velmi pozoruhodný způsob , díky kterému pokoj může vypadát úžásně a elegantně. Velký počet příkladů hotových aranžmá interiéru s fototapetámi můžete nalézt na webových stránkach – je to velmi skvělý nápad, jestli někdo si přeje se podívat, jak fototapety na stěnu vypadají prakticky.

Kromě velké svobody vzoru, novodobou tapety umožňují také samostátné nalepení na stěnu. Vidět . Jsou to tzv. samolepící tapety, jež rovněž můžou vlastnit tvar ve velkých rozměrech fotky, a zezadu mají vrstvu tapetového lepidla. Tyto tapety dobré patří k dekoracím druhu „DIY“, co rozhodně pokáždé umožńuje větší samostátnost během obnovy bytu nebo jiného interiéru. Má to vliv na také cenu obnovy prostoru – možnost šetření ni je větší, protože nejsou nezbytné dodateční služby. Jestli dekorování zdí probíhá dokonale a úplně dobře, účinky jsou autenticky okouzlující – rozhodně stojí to za to, závěřit možnostem známých, doporučovaných dekoračních příloh.

Posted by Administrator on 2016-03-23 15:50:39
Tags: Internet, fototapety, pokoj, stěny, interiér