Na lukach

Odolné tapety pro kuchyni a záchody

Tapety v dnešní době vůbec nemusejí být nudné a příliš staromódní. Na trhu jsou nabízené rozmanité zajímavé látky, a díky digitálnímu tisku vzory jsou asi neomezené – zároveň krásné fotky vyhlídek a mikrofotografie buď extravagantní iluze trojrozměrnosti. Různorodé tapety můžou trvát připevněné do stěn na dlouhý čas dokonce také v takových prostorech, jako tř. záchody a kuchyň – jen, pokud je o to zájem, určitě stojí podívat se na doporučované typy tapet.
kuchnia
Prepared by: Martin Pettitt
Oryginal: http://www.flickr.com
Velmi odolné vůči vodě jsou přede vším vinylové tapety. Odlišují se od dalších tím, že – díky obsahu PVC – skvělé vzdorují vlhkosti a špíně, jsou docela snadné k čistění. Z toho důvodu je to, podle specialistů, pravděpodobně nejlepší tapety pro kuchyni, dětský prostor (zvláště, když dítě je velmi nápadité) nebo koupelnu – vlhkost anebo nebezpečí zašpínění už nemusí vůbec omezovat jakékoliv aranžérské nápady. Je naopak – díky odborním tapetám dokonce nenápadné místo nabere pravdivou krásu, jestli jedině tapeta splní několik důležitých podmínek.

První podmínka je správná textura vinylové tapety, na kterou má silný vliv správná připrava zdi - klikněte na odkaz. Často musí být zcela hladká, aby vzor vypadal nádherně. Důležité je i trefné nakládání lepidla – příliš tenká, nerovnoměrná nebo tlustá vrstva může někdy působit potíže se vzhledem tapety. Jiná důležitá věc je velmi pečlivé nalepení kousků, tak aby tvořily poté celek, bez prázdných míst a vrstvení. Určitě vliv interiéru ovlivní rovněž volba hlavní barvy a vzoru –
kuchnia
Prepared by: HomeAid Northern Virginia
Oryginal: http://www.flickr.com
v dnešní době nejlépe pamatovat, že světlé barvy vizuálně zvětšují prostor, ale kontrastivní dávají často zajímavý charakter – mnoho záleží na počet, vzhled a typ zařízení a zvolené lampy.
Není klíčové, jestli zvolíte něco absolutně moderního, anebo byste si přáli klasickou kuchyni s rysem vintage – v současné době je možné vlastnit na stěně jednoduše všechno. Vinylové tapety můžou vypadat různě a unikátně vyzdobit každý prostor – označují se vysokou úrovni univerzality a jedinečně vzdorují času. Z tohoto důvodu stojí to za to, se postárat, aby vzor takové tapety nevypadal nudně – je to přece něco, kterou spíše budete vidět celý čas během práce anebo v domácnosti. Pokud rozhodnutí je těžké, nejlepším nápadem bude prohlížet kompletní aranžmá s tapetámi – na webových stránkách se nachází obrovský počet fotografií, nápověd a inspirací - dozvědět se více.

Posted by Administrator on 2016-02-03 09:27:57
Tags: tapeta, kuchynia