Na lukach

Nápady na praktickou a čarovnou výzdobu zdí v kuchyni

Tapety je skvělý způsob na získání docela módního a subtilního stylu. Současně, v ohledu látek a vzorů, docela se odlišují od svých papírových prototypů – díky možnosti používání digitalního tisku a novým, nepromakavým textilům, současné tapety se charakterizují skvělou trvalostí a můžou být přilepené tam, kde kdysi nebylo to možné – na příklad v kuchyni anebo koupelně.
vinylové tapety
Prepared by: DA
Patří k nim tř. vinylové tapety – jsou ony vytvořené z plátna obsahující polyvinylchlorid, co dává skvělé nepromakavé vlastnosti - dozvědět se více. Skoro stejné platno je používané ve výrobě velkoplošných billboardů – jak každý může uvidět, jsou ony odolné proti vodě a špíně. Protože se stavají velmi módní, v ohledu vzorů a barev vinylové tapety nejsou absolutně omezené, a z tohoto důvodu každý může mít na stěnách cokoliv by chtěl – i velmi subtilní fototapety. Trochu dekoračních příloh vždycky skvělé působí náladu, proto nejlépe se postárat během nákupu o špičkovou kvalitu a nápaditý design. V kuchyni malá míra extravagance není vůbec problém, je dokonce protivně – designerské dekorace jsou schopné konat autentické zázraky a úplně proměnit vzhled prostoru.
Nejpopulárnější vzory tapet v kuchyni jsou přírodní motivy (např. fotografie květů, zrna kávy a pomerančů), lidové mlýnky a různé nádherné vyhlídky – zároveň pohledy na velká města a čarovné vesnice. Samozřejmě stylistika a funkčnost kuchyni jsou věci, o které stojí stárat se – nejenom pozvaní přátelé budou zaujatí jeji vzhledem, ale i
fototapety
Prepared by: Douglas Scortegagna
Oryginal: http://www.flickr.com
obyčejné vaření jídel bude příjemnější v úžásném pokoje.

Pokud se objeví potíže s volbou vzoru, stojí to za to, občas se podívat na hotové příklady (dá to jakousi představu o tom, jak může vypadat v různorodých interiérech) , nebo se zeptát někoho o názory – například odborného aranžéra buď kamarádku. Díky tomu šance na trefu do černého se docela zvětší. Občas, ač, někdo nechce absolutně zdobit celou zeď, ale by chtěl vlastnit v kuchyní stejné výhody jako v případě volby fototapet. V takovém případě stojí to za to, prohlížet designerské vlastnosti, jež mají obrazy do kuchyně - . Jsou to kvalitní fotky nebo grafiky, vytisknuté na kvalitních látkách. Asi největším kladem těchto obrazů je vysoká úroveň univerzality, zároveň v ohledu plochy a tématiky.

Posted by Administrator on 2015-12-22 10:42:13
Tags: obrazy, fotografie, design, fototapety