Na lukach

September 2015 archive

Jaké aranžace dobře sluší kuchyni – nádherné obrázy na fototapetách

fototapety
Prepared by: www.przyklejkopety.com.pl
Oryginal: www.przyklejkopety.com.pl
Úžásná a praktická kuchyň není absolutně tak obtížný úkol. Stojí to za to, stárat se o vzhled toho prostoru, protože v nádherně zařízeném místě připrava jidel je vždycky příjemnější. Kromě toho, dobré vypadající kuchyně účinně ovlivňuje náladu.

Posted by Administrator on 2015-09-24 10:11:44
Tags: inspirací, ovocí, montáž

Užásné a jedinečné dekorace na stěn

dekorace na stěn
Prepared by: ruda472000
Oryginal: http://www.flickr.com
Současně je moc způsobů na pozoruhodnou proměnu interiéru a jiných místností, ale nekaždý je vědom, jaký je v daným prostoru nejlepší. Je to možné díky stejné anebo kontrastující bárvě stěn nebo podobnému designu nábytku, ale rozhodně stojí to za to, rovněž se soustředit na dekorace nastěnné. Přes své zdání dekorace a dekorativní přílohy nejsou jen harampádí, jež jen shromážďují špínu, ale někdy plní velmi klíčové úkoly.

Posted by Administrator on 2015-09-21 14:30:46
Tags: interiér, knihy, Zajímavé dekorace

Jak dobře udělat obnovu domu nebo jiného interiéru – nejlepší tipy

fototapeta
Prepared by: http://demural.co.uk/
Oryginal: http://demural.co.uk/
I malá obnova interiéru může působit užásné výsledky. Občas tato činnost je nádherným řešením nejenom, když pokoj buď dům je ve špatném stavu – stojí to za to, obnovit pokoj, když jeho bydlící touží po změně estetiky anebo nezbytná je změna funkce prostoru. Aby se nemučit s mnohými a obtížnymi činnostmi v průběhu obnovy, nejefektivnějším způsobem je poznat jednoduché a praktické rady, díky kterým pokoj bude výpadat hezky bez velkých komplikací.

Posted by Administrator on 2015-09-16 10:55:46
Tags: LED, pokoje, tapety, rolety, interiéru, záclony, závěsy, žaluzie, podlaze

Co zvolit jako dárek na nározky - zajímavé návrhy dekoračních příloh

interiér
Prepared by: http://demural.fr/affiches
Oryginal: http://demural.fr/affiches
Asi každý během změně bydlišti nebo zařízení pokoje odhalí předměty, bez kterých zdánlivě je těžko fungovat. Kromě očividných příkladu, jako např. nábytek, světlo anebo topení, docela klíčové se ukázují rovněž nádherné a nápomocné soupravy ložního oblečení anebo hezké záclony.

Posted by Administrator on 2015-09-16 09:17:46
Tags: lamp, Internetu, dárek, svítilen, dekorace

Jak snadně získat dojem divočiny doma – možnosti moderní dekorace interiérů

fototapeta
Prepared by: Pixers
Oryginal: Pixers
Kdož by někdy netoužil po bydlení v lese, nebo aspoň nemyslel o užásném lesním prostoru, velkých stromech a tichu? Kromě toho, široké množství lidí se nemůže představit život bez pohodlí, jež mají střední a velké města. Současně nikdo nemusí nic z toho ponechat a vhodná dekorace interiéru dává možnost odpočinek v krásném, klidném a prostorném místě plným příznivé pro člověka zelené barvy. K zajímavým jevům v dnešní dekorace bytů patří různorodé fototapety, díky kterým pokoj úplně nevýpadá nudně.

Posted by Administrator on 2015-09-07 13:41:50
Tags: pokoj, výzdoba, město, ložnice