Na lukach

Jak dekorovat zdi kuchyní?

V poslední době hodně modní je provensalský styl kuchyň. Jestli chcete se dozvědět jak vypada takový styl nezbytně musíte si přečist naš článek. V naším článku se snažime nalézt odpověď na otázku o nejpopularnější druhy kuchyňských plákatů.
.Kuchyň v provensálském stylu je doopravdy velice významným místem. Občas kuchyň je pro nas nejpodstatnějším místem v celém domu. V provensálském stylu je to místo plný harmonie a útulnosti. Mnoho lidí nejvíc času tráví v kuchyní. Je to nejenom místo, ve kterým připravujeme jídlo, ale nejčastějí je to prostor, kde se setkáváme s rodinou a známými.

kuchyně
Prepared by: homestilo
Oryginal: http://www.flickr.com
Neobvykle důležité jsou stěny našeho bytu. Zakládní je, abyste dobře přemysleli výběr odstínu. Pamatujte, že není lekhé často měnit barvu stěn. Typické pro provensálský styl jsou pastelové barvy jako například barvá krémová nebo růžová a jasná fialková. Jestli preferujete tapety doopravdy zajímavým řešením jsou plakáty do kuchyně. Můžete vybírat rozmanité vzory plakátu, které jsou hezkou dekorací prostoru. Nejlepším nápadem v případě provensálského stylu budou plakáty do kuchyně s motivem květin nebo jiných rostlin.

Pokud jde o kuchyňský nábytek pravdivou bombou jsou prosklené skříně, ve kterých můžete skladovat ozdobené talíře a šálky z porcelánu. Velmi pozoruhodný je způsob, ve který se ozdobí stěny – občas na zdích se navěšuje malé talíře z porcelánu. Efekt je opravdu znamenitý. Kromě toho pamatujte o velkým dřevním stolu, pří kterém budete mohli společně s rodinou trávit čas.

Provensálský styl je opravdu hezký. Musíte jen pamatovat pár pravidel, díky kterém vybavení kuchyní bude velice snadné. Výsledky vybavení prostoru v provensálským stylu mohou být překvapující.

Posted by Administrator on 2015-07-20 11:14:07
Tags: dom, styl, kuchyně