Na lukach

Jak přilepovat tapety na staré dveře.

Často je tak, že není nutné nabyvání nových předmětů – stačí je jen restaurovat. Znamenitým přikládem jsou dveře. Není smysl nabyvat nové, lepší je oprava. Je to levnější a nikdo z nás nechce nepotřebně utrácet prachů.
Moderní tapety na zed'
Oryginal: http://demur.pl
Hodně skvělým nápadem jsou samolepící tapety na dveře. Proč? Protože jsou neobyčejně prosté v použítí a můžete je nalézt v různých vzorech. Je to jednodušší a levnější řešení než malování dvěří. Zakládní je také to, že samolepící tapety jsou mnoho čístější než barvidla.

Na počatku musíte vyjmout dveře z závěsů a oddělat kliku. Pozděj samozřejmě je potřeba dveře umýt a očistít. Musíte znát přesnou velikost dveří, abyste věděli kolik samolepící tapety potřebujete koupit. Podstatné je, aby pamatovat o pár zásadech. Pamatujte, aby tapetu na pruhy řezat na zadní straně. Velice důležité je podívání se na vzor tapety.

Nemůžeme ho postřihat. Lepé ustřihat tapetu s přesahem, které ohneme na koncí praci. Tapetu lepime jen na čisté a suché dveře. Je to opravdu velice zakládní. Nejlepé lepit pruhy tapety na výsku dveří a dělat to odhory. Pamatujte, aby vyhnat bublinky zpod tapety, jínák nebude to vypadat skvělé. Potom nutné je ořiznutí přesahu tapety a uhladení celého povrchu stěrkou. Výbornym tipem je přefoukaní teplým vzduchem z fénu na vlasy. Z druhou stranou dveří postupujeme stejnou metodou.

Renovace
Prepared by: FunkBrothers
Oryginal: http://www.flickr.com
Nějakým ostrým nožem musíme prořiznout tapetu v mistech otvorů pro klič a kliku, zakládní je rovněž ořiznutí okraju tapet. Jestli toho neudělame můžeme mít potom potíže z zaviráním dvěři. Je to opravdu velmi jednoduchá metoda na opravení dveří. Není to konec vyhod takovych tapet. Samolepící tapety na dveře kromě toho jsou hodně levné a mají hodně vzoru. Doopravdy každy může najít něco pro sebe a pro svůj dům.

Nejpopularnější jsou určitě „dřevěné vzory”, na kterých představené jsou roční letokruhy různorodných typů stromů. Ale samozřejmě samolepící tapety na dveře to nejenom vzory stromů. Můžete nabyt též jíne pozoruhodné vzory. Pečování o obnovené dveře je jednoduché. Stačí jen mýt dveře neabrazivnimi prostředky, abychom náhodou neodřeli tapetu.

Kdy budete nabyvat samolepící tapety - takhle - na dveře je třeba pamatovat o dobře propočitané spotřebě. Zakládní je brát zřetel na vzor a na to, aby dobře vypadal. Pokud bude nedůkladně lepený nebude to vypadat pěkně. Navrhnujeme koupit kus tapety navíc, abyste v budoucnosti mohli opravit nějaké poškození.

Tapety koupite v obchodech s bytovymi doplňkami. Obyčejně vyběr je ohromný a ceny nejsou vysoké. Jestli avšak nenajdete níc zajímavého můžete zkusit hledat tapet na internetu. Existuji speciální stranky, které prodavájí jen tapety, v tím rovněž samolepící tapety na dveře.


Posted by Administrator on 2015-03-16 12:09:24
Tags: tapety, dveře, renovace, restaurace, opravení, obnovení